אודותינו

משרד דן חי ושות’, נוסד בשנת 1991, ממוקם במגדל ששון חוגי, בלב אזור הבורסה של רמת-גן, ונמנה כיום עם השורה הראשונה של המשרדים המובילים בתחום הטכנולוגיה והתקשורת.

המשרד מתמחה בתחומי המשפט המסחרי ומקרקעין, ההגנה על המידע האישי, אבטחת מידע, פרטיות, סייבר, הי טק, מדיה, לשון הרע, זכויות יוצרים, חוזי IT, חתימה אלקטרונית, שירות נתוני אשראי, ליטיגציה מסחרית, תובענות ייצוגיות, דיני ספורט ודיני עבודה.

מעורבותו של המשרד בהליכי החקיקה בתחום הפרטיות והמידע האישי, ספרים שפרסם בתחום ראש המשרד כמו גם ההובלה של החברות המובילות במשק בתחום זה, תרמו לצמיחתו של המשרד ומיצובו כמשרד המוביל בישראל את תחום ההגנה על המידע האישי, אבטחת מידע, פרטיות והתגוננות מפני מתקפת סייבר.

בין לקוחותיו הקבועים של המשרד נמנים תאגידים מהגדולים והמובילים בישראל ותאגידים בינלאומיים, וביניהם בנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות, חברות פיננסיות, סלולר, אירגוני בריאות, חברות בתחום המזון והטקסטיל, חברות קמעונאיות, חברות הפקת, תקשורת, אנשי עסקים ויחידים.

הצוות המשפטי במשרד מונה כיום שבעה עורכי דין ומתמחים הפועלים הן בשפה העברית והאנגלית הערוכים לספק ללקוחות המשרד שירותים משפטיים מקיפים אף בשפה האנגלית.