המשרד והקהילה

מעניקים לקהילה, מעניקים לעצמנו” – מוטיב זה מלווה את משרד דן חי ושות’ לאורך השנים, פרי פעילותו רבת השנים של מייסד במשרד בארגון שולחן עגול, מתוך הבנה כי נתינה לקהילה, כמוה כנתינה לעצמנו. משרד דן חי ושות’ רואה בקשר לקהילה ובמתן עזרה לזולת כערכים מרכזיים המנחים את פעילות המשרד בכל שלב בעבודתו השוטפת והיומיומית. לשיטתנו, תרומה לקהילה הינה זכות, אך גם חובה אזרחית והמשרד מעודד פעילות חברתית ותרומה בקהילה, גם בקרב מכריו ושותפיו העסקיים.

במסגרת זו, פועל המשרד למתן עזרה לנוער בסיכון ומעביר ימי עיון והרצאות בשיתוף דמויות המהוות מודל לחיקוי בקרב בני הנוער, מתוך מטרה להעשיר את הנוער של היום, בהיותו העתיד של המחר. מטרתו העיקרית של המשרד בפועלו זה, הינה ליתן הזדמנויות שוות גם לאוכלוסיות מוחלשות, אשר נקודת הפתיחה שלהם, טובה פחות.

בין יתר פעילותיו של המשרד בתחום ניתן למנות את פנימיית נווה-הדסה, עימה ייצר קשר הדוק בשנים האחרונות ובה מרכז את עיקר מאמציו. בימי העיון האחרונים השתתפו ספורטאים וקומיקאים מן השורה הראשונה בישראל וניכר כי פעילות מאומצת במסגרת זו, מובילה לשינוי בקרב בני הנוער, בתפיסתם את יכולותיהם האישיות ואת האפשרויות העומדות בפניהם.

כמו כן, מלווה המשרד בפן המשפטי ספורטאים צעירים ומוכשרים, עוזר לשמור על זכויותיהם המשפטיות ומעודד מצוינות חברתית, תוך רתימת חברות וגופים שונים המלווים את הספורטאים בתחום המקצועי ומעניקים לספורטאים מלגות וציוד הדרוש להם להמשך פעילותם הספורטיבית.

מלבד פעילותו במסגרות אלו, המשרד מקצה שעות עבודה רבות, כמו גם את משאביו, על מנת לפעול למען אוכלוסיות מוחלשות אשר ידם אינה משגת. כך, מעניק המשרד טיפול משפטי התנדבותי מלא (“פרו-בונו”) בתיקים עקרוניים בתחומי מומחיותו, מתוך ראיה שתוצאה צודקת תועיל לא רק לבעלי הדין בהליכים, כי אם גם לכלל האוכלוסייה. בכך מבקש המשרד לתרום לקהילה מניסיונו ומהידע המקצועי אותו רכש במשך השנים, ולסחוף משרדים נוספים אחריו, על מנת להביא לייצוג משפטי הולם גם בקרב אוכלוסיות מוחלשות, ולמנוע תוצאות שאינן צודקות ומצב בו זכויותיהם של בעלי דין מוחלשים, נדרסות ברגל גסה.

משרד דן חי ושות’ מהווה חלוץ בתחום התרומה לקהילה, מעודד שיתופי פעולה בתחום עם גורמים שונים ומעניק את הכוונתו כמיטב יכולתו. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד דרך תיבת ‘צור קשר’, להסתייע בשירותי המשרד ולהציע רעיונות לימי עיון ופעילויות חברתיות נוספות התורמות לקהילה.

לתמונות מאירועים אחרונים לחץ כאן